אודות - omriweb בניית אתרים

אודות

אודות

שמי עמרי, עסקתי במגוון רחב של פתרונות אינטרנט כגון: בניית אתרים, קידום אתרים – ממומן, אורגני ורשתות חברתיות. השירות שאני נותן הוא בעיקר ידע וביטחון. בגלל חוסר ידע מצד הלקוחות וגם נותני השירות, כאן אני נכנס לתמונה.

השירות שאני נותן ללקוח הוא בחינם… ייעוץ, הדרכה, משא ומתן עם נותן השירות ועוד. מטרת השירות הוא לקדם אנשים טובים בתחום ומקביל לתת ביטחון ללקוח בזמן שהוא מקבל את המקסימום מבלי ליפול לרמאויות וטריקים מצד אנשי המקצוע. התחומים שניתן להשתמש בשירותיי הם: בניית אתרים מכל סוג ( אתר תדמית, אתר אינדקס, אתר חנות) דפי נחיתה, קידום – קידום אורגני, קידום גוגל, קידום ברשתות חברתיות.

“עשה זאת בעצמך” – ישנם הרבה אנשים שרוצים לבנות אתר לבדם, ניתן לקבל ייעוץ והדרכה בחינם. התקשר כיצד ניתן לקבל את השירות הזה ללא עלות. בלי התחייבויות או עלויות עתידיות ( חשוב לציין ).

אתרי איכות זאת הדרך

מתנצלים על התקלה

למה אני

חשוב מאוד שיהיה לצידך משהו שהאינטרס היחידי הוא אתה. השירות הוא לתת לך ביטחון וידע, זה מה שאני מספק. היה חשוב לי לא לקבל כסף ממך הלקוח, בגלל שלא יהיה שום ניגוד אינטרסים כזה או אחר. כך גם אני דואג שנותן השירות יהיה חייב לתת 120% כי הוא יודע שאני בתמונה.

מתנצלים על התקלה