קידום אתרים אורגני ב 1200 שקלים בלבד (מפרילנסר) - omriweb בניית אתרים

קידום אתרים אורגני ב 1200 שקלים בלבד (מפרילנסר)

קידום אתרים אורגני הכולל - שיווק ברשתות החברתיות, לינקים, קידום בגוגל, בניית קמפיין בגוגל תשלום בקליק (אופציונלי), מאמרים לפי צורך ועוד

קידום אתרים pic

עכשיו אפשר לקדם את העסק שלכם בידיעה שאתם מקבלים עבודה איכותית עם ביטחון מלא. שמי עמרי ואני מתווך בין הלקוח לפרילנסר, אני בודק את עבודתו של מקדם האתר וכך לתת לכם שקט שאתם מקבלים עבודה איכותית. תראו את זה כמנהל עבודה מבלי לשלם דבר.
התקשרו לשיחת ייעוץ חינם לקבל מושג למה כדי לכם לקדם את העסק שלכם דרכי.

seo
רשתות חברתיות
אופטימיזציה
  • שקיפות מלאה מול הלקוח, ניתן לקבל דוח חודשי על תנודתיות של התנועה באתר, כך תוכלו לדעת כמה השפעה יש לקידום.
  • מספר שעות העבודה יחולקו לחמישה ימים בשבוע למקסימום השפעה ומומנטום בניגוד לחברה לקידום אתרים היות ויש המון אתרים לקדם ניתן לתת את צומת הלב פעם או פעמיים בשבוע.
  • לינקים וקידום במנועי החיפוש אך ורק באופן ידני, לא יהיה שום תוכנה או מקדם אוטומטי כך תוכלו לישון בשקט בידיעה שהאתר שלכם לא ייקנס או יורד במנועי החיפוש.
  • עבודה עם ניוזלטר כגון שליחת מיילים, סמס ועוד ללא עלות נוספת.
  • אופטימיזציה מלאה לאתר, רבים מציינים את המשפט מבלי שהם מבינים מה זה אומר. מה שאני עושה לאתר שלכם הוא לאשר מול גוגל מספר פרמטרים למקסימום קידום, לאשר שהאתר הנו מותאם למובייל, לציין לכל תמונה פרמטר מדויק ורזולוציה מדויקת להגדיל את מהירות האתר, לשנות headers להיררכיה נכונה, שינוי באתר למילות מפתח ועוד.
  • קידום ברשתות חברתיות – פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס ועוד, מאוד חשוב שקידום האתר יעשה במקסימום מקומות הנחשבים ביותר לקידום האתר.
  • התחייבות הנה לחודשיים בלבד אחרי חודשיים ניתן לבטל את ההתחייבות מתי שרוצים. הסיבה לחודשיים התחייבות היא עקב עבודה נוספת מעבר לקידום האתר אשר יכלול מספר שעות כפול מהרגיל.

שלח הודעה לקבלת פרטים

שם פרטי

אימייל

נושא

הודעה

התקשר עכשיו לשיחת ייעוץ
עמרי
050-455-1199